pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Filmski kutak - šta se gleda

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 37
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty1/12/2009, 18:30

masha je napisao/la:
twilight saga new moon ne valja. mozda tek iz 2. gledanja Very Happy

zar i ti? affraid

OT

Dogma (1999)

ko bi reko da se izmedu 13og apostola, isusa crnca, pijanih andela i ostalih blasfemija nalazi jedna fina i lijepa poruka (klincima prvenstveno), koju nitko osim kevina smitha ne moze izreci na takav nacin, pogotovo 99-e hippy

i da...
wxyz je napisao/la:
Hallam Foe (2007)
kajaznam, mislil sam da bude bolji. malo mi je preindie, al ne na onaj dobar nacin Shocked
[Vrh] Go down
masha

masha

Broj postova : 185
Age : 38
Location : šuma
Registration date : 03.12.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty2/12/2009, 12:03

hrvoyeah je napisao/la:
masha je napisao/la:
twilight saga new moon ne valja. mozda tek iz 2. gledanja Very Happy

zar i ti? affraid



naravno, makar su knjige daleko bolje Smile
[Vrh] Go down
masha

masha

Broj postova : 185
Age : 38
Location : šuma
Registration date : 03.12.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty10/12/2009, 10:16

LAW ABIDING CITIZEN

odlichan film! gerard butler sve bolji i bolji, makar meni je bio najbolji kao Mr. One-Two u Rock'n'Rolla.

http://www.imdb.com/title/tt1197624/


[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 37
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty11/12/2009, 14:15

masha je napisao/la:
LAW ABIDING CITIZEN
pogledao jucer. dobar je, al ima par malo preocitih propusta. solidan redatelj, odlican scenarist (Street Kings, Equilibrium hippy , The Thomas Crown Affair, Sphere ), jamie foxxxx frajer i gerard misicavi butler, sve u svemu, vrijedi pogledati thumb

trenutno sam sav u The Ultimate Fighter-u pa ne stignem gledat nist drugo Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 651104
[Vrh] Go down
masha

masha

Broj postova : 185
Age : 38
Location : šuma
Registration date : 03.12.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty11/12/2009, 14:51

jucher pogledan "The Gamer", isto s Butlerom, nije losh film



hail hail
Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 12466_178396240068_625485068_3424409_4380450_n
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty11/12/2009, 15:13

masha je napisao/la:
hail hail
goreprst
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty4/1/2010, 20:10

Neki je dan na TV-u bio valjda najveći treš od filma koji sam ikad gledao: He-Man Masters Of The Universe. Nisam mogao vjerovat koja treščina. Glupost neopisiva. Osamdesete su zakon Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 41632

[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty24/1/2010, 10:32

hrvoyeah je napisao/la:

District 9 je sci fi koji na slican nacin obraduje malo drukciju temu pa tko voli peter jacksonove ranije radove trebao bi uzivati i u ovom guapo

District9 je dosta dobar, samo da se makne onaj početak, koji mi je bio predosadan, ali kad se uđe u priču, super. Smile
Ajme ovi raniji jacksonovi filmovi, božesačuvaj, sad sam shvatio da sam gledao Bad Taste, doduše slabo ga se sjećam ( icon_weed )

Također pogledah i The Shining (Isijavanje), prebolesno dobar film! Nisam pogledo dosta klasika pa u zadnje vrijeme nadoknađujem Very Happy
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 37
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty24/1/2010, 18:56

wxyz je napisao/la:
Također pogledah i The Shining (Isijavanje), prebolesno dobar film! Nisam pogledo dosta klasika pa u zadnje vrijeme nadoknađujem Very Happy

meni jedan od strasnijih filmova. pogledaj i The Woman in Black. cista jeza. usral sam se. nis lucajno gledati pod utjecajim bilo kakvih opijata affraid
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty24/1/2010, 21:40

hrvoyeah je napisao/la:

meni jedan od strasnijih filmova. pogledaj i The Woman in Black. cista jeza. usral sam se. nis lucajno gledati pod utjecajim bilo kakvih opijata affraid

nisam baš fan horora i slično, ali ajde, provjerit ću ubrzo Smile

malo offt; zadnji put sam se usro ovoga Very Happy
(pročitati i tekst sastrane!)
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty27/1/2010, 22:38

Pogledao sam Religulous . Film je ful gledljiv i bez problema se odgleda u komadu. Iako sam očekivao sprd sa religijom općenito, ipak to nije slučaj. Bill Maher više ismijava glupost općenito (i amerikance općenito) nego religiju/religije, iako mu je to nesumnjivo bila namjera. Ekipa koju je izabrao za priču je možda malo tendenciozno debilna, a premalo pažnje dobije tu i tamo netko inteligentan (poput vatikanskog astronoma). Kad poluidiotski američki republikanski senator kaže da ne vjeruje u evoluciju i da je moguće da je svijet nastao prije 5000 godina, stvarno ti dođe da se izbljuješ... Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Icon_rolleyes

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 200px-Religulous_poster
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty28/1/2010, 09:58

zm je napisao/la:
Kad poluidiotski američki republikanski senator kaže da ne vjeruje u evoluciju i da je moguće da je svijet nastao prije 5000 godina, stvarno ti dođe da se izbljuješ... Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Icon_rolleyes

da, to je jedan od boljih momenata filma
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty28/1/2010, 12:32

i kad kaže da ne trebaš proć IQ test da bi postao senator Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 878402
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty1/2/2010, 13:07

Broken Flowers (2005)

Što reć, zanimljiv film. Smile

A i soundtrack digne atmosferu, kroz cijeli film se pušta - Mulatu Astatke. može li bolje?

[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty16/2/2010, 20:17

wxyz je napisao/la:
Mulatu Astatke. može li bolje?


za čovjeka nikad čuo, a ako je ostalo kao i ova stvar, mora bit ekstra zanimljivo Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 909965 ...bacam se u istraživanje Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 30873
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty16/2/2010, 21:14

Jest, to je ta njegova šema. Odlična diskografija, sve je tu negdje Smile
[Vrh] Go down
beatrix kiddo
Admin
beatrix kiddo

Broj postova : 45
Registration date : 31.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty19/2/2010, 10:10

zm je napisao/la:
Pogledao sam Religulous .

a zakaj si bez mene to gledal??
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty19/2/2010, 10:54

beatrix kiddo je napisao/la:
zm je napisao/la:
Pogledao sam Religulous .

a zakaj si bez mene to gledal??
upala pluća Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 15758
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 37
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty19/2/2010, 11:53

goreprst

Requiem for a Dream
i to prvi put Embarassed dobar je, da sam ga bar gledal pred 10 god, onda su mozda ovakve antidrogaske price bile nekaj novo. dobar soundtrack, super sound fx, lijepo Darrenovo igranje kamerom, makar mi je bio drazi u Pi-u, a pogotovo i u The Wrestler-u, ne samo zbog filma, vec i zbog prije spomenutih sisa predivne Marise Tomei Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 909965

btw, Jennifer Connelly i Jared Leto izgledaju ko braca. ko brat i sestra mislim.



Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Jennifer+connelly
Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 JaredLeto-1
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty22/2/2010, 08:11

[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 37
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty24/2/2010, 16:28

bas me zanima kak ce ta alice ispast.

kad smo vec kod najava
Machete
obavezno pogledati glumacku postavu hehe

fake trailer iz grindhousea afro


skuzil sam embedanje Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 121551
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty3/3/2010, 10:33

pogledao the hangover i skroz je solidna komedijica uz solidnu količinu bljuzgi...još da je možda glumačka postava malo bolja, bio bi film špica...ali svakako supač razbibriga...uspi san ga pogledat do kraja naughty

[Vrh] Go down
sykosonik

sykosonik

Broj postova : 193
Age : 40
Location : Zagreb
Registration date : 16.03.2009

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty3/3/2010, 10:49

nisi zaspao veliš? Sleep

i dalje ne znam od kud ona kokoš i čemu. scratch
[Vrh] Go down
http://www.myspace.com/freekbaze
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty3/3/2010, 10:56

sykosonik je napisao/la:
nisi zaspao veliš? Sleep
jesam Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 918935 , ali sam ga dovršio gledat uz kaficu ujutro Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 251924 ...vidiš, vidiš, kokoš nisu objasnili...istina Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Suspect
[Vrh] Go down
masha

masha

Broj postova : 185
Age : 38
Location : šuma
Registration date : 03.12.2007

Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty3/3/2010, 12:05




pogledano. meni odličan. malo vuče na ono "What Dreams May Come" sa Robin Williams, al meni je ipak ovaj bolji.
[Vrh] Go down
Sponsored content




Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Filmski kutak - šta se gleda   Filmski kutak - šta se gleda - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 

Filmski kutak - šta se gleda

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: razno-