pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
confusion

confusion

Broj postova : 127
Registration date : 28.10.2008

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty
PostajNaslov: 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)   28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty11/11/2009, 10:35

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Nucomers2
[Vrh] Go down
confusion

confusion

Broj postova : 127
Registration date : 28.10.2008

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty
PostajNaslov: Re: 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)   28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty17/11/2009, 10:46

__
VAZNO !!!

Uskoro, tocnije za tri dana, zatvaramo natjecaj za nucomerse ! U slucaju ako imate prijatelja koji producira glazbu u mracnoj sobi, svira na ceslju, motornoj pili ili zivcira susjede skrecanjem po plocama, neka nam se javi do 19/11 (23:59:59).
Tika-taka, vrijeme prolazi a svjetska slava ceka : )

__
U prvi juris illectricity '09 krece na celu sa Skotom u cijim se rukama pretvaramo u marionete, Jackmasterom. Njegov UK funky/dubstep/booty/bassline labirint savrseno ce predstaviti sve glazbene smjerove koji nas trenutno vesele, te ce u ambijentu AKC Medika, uz nucomerse i cfsn DJ-e, prirediti uzbudljivi vatromet bass-heavy novotarija.

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Jackmaster
__
jackmaster (Numbers / UK)

Ako pratite bilo koji od vodecih casopisa o mjuzi, zasigurno ste vec naletili na neki od Jackmasterovih mikseva. Nije bez razloga Jack trenutno jedan od trenutno trazenijih DJ-eva: uvijek inovativan, Jackmaster je poznat po odlicnoj selekciji i brzim prsticima.
Njegovoj reputaciji odlicnog DJ-a zasigurno su pridonijele i njegove poznate Numbers, Seismic i Monox serije evenata u Glasgowu, pa Jacka danas ugoscuju svi vazniji festivali, klupske veceri i radio emisije.
Uz to sto je neumoran promoter i DJ, Jack je takodjer pokrenuo Wireblock, Point.One i Dress 2 Sweat labelove, promovirajuci i na taj nacin najrazlicitije stilove od dubstepa, wonkya i funkya do bootya, b-morea i basslinea. L-Vis 1990, Rod Lee, Rustie, Hudson Mohawke, Lory D i Debonair Samir samo su neka od imena koja su izdala na njegovim labelovima. Nedavno je Jackmaster ipak odlucio sve te labelove ujediniti u jedan, Numbers, a njegovo prvo izdanje bit ce EP od Lazer Sworda.

http://www.myspace.com/iamjackmaster
http://nmbrs.net/label-launch-parties/

__
Ogranicen broj festivalskih ulaznica (100 komada) moze se kupiti preko Eventima (Berislaviceva 13 i online) po cijeni od samo 80 kuna ! Ulaznica vrijedi za 28/11 (Medika), 03/12 (Videoskop - kino Europa) i 05/12 (Jedinstvo)

: )
[Vrh] Go down
confusion

confusion

Broj postova : 127
Registration date : 28.10.2008

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty
PostajNaslov: Re: 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)   28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty20/11/2009, 11:43

__
Mislite da je natjecaj za nucomers upravo zavrsio? Znamo da jos nije vrijeme darivanja, ali cfsn-ovce su sirokog srca i poklonit ce vam jos dva dana vremena kako biste se prijavili na 4. nucomers night : )

Iako smo ove godine bili dosta kratki s rokom, primili smo najvise prijava do sada i jako smo ponosni na materijale koje ste nam poslali! Bravo, bravooo!!!

Znaci, zadnji rok je 21/11 (23:59:59)

Pocetkom tjedna objavljujemo tko ce nastupiti 28/11 u Mediki!

Ako vas ne interesira prijava za nucomers, mozda ce vas zaintrigirati jedna od tri festivalske radionice
I ove godine organizirali smo besplatne radionice a sve vezano uz radionice i nacine apliciranja naci cete na nasem newsletteru

__
Jos jedanput napominjemo:

Ogranicen broj (100kom) festivalskih ulaznica mozete kupiti preko eventima (berislaviceva 13 i online) za samo 80 kuna!
ulaznica vrijedi za 28/11 (medika), 03/12 (videoskop - kino europa) i 05/12 (jedinstvo)

__
Ovogodisnji nucomers podzao je TUBORG GREEN, nas dragi sponzor
[Vrh] Go down
confusion

confusion

Broj postova : 127
Registration date : 28.10.2008

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty
PostajNaslov: Re: 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)   28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty26/11/2009, 15:41

Tadaaaaaam, line up je definiran i ovogodisnji nucomeri su izabrani : ) Od mnogo zainteresiranih, izabrali smo cetiri mladica koji ce se imati priliku iskazati u Mediki. Mi smo jako zadovoljni odabirom a konacan line up upravo slijedi!

__
subota _ 28 /11 @ AKC Medika
jackmaster (numbers / UK) + NUCOMERS:
iggy dub, dwight glove, sinister i microslav +
cfsn DJs (feelipa, funk guru, phillipe, dubway)

__
Sto nucomeri kazu o sebi:

iggy dub

Zovem se Igor Blazevic a Dj-ingom se bavim godinu dana. Uz dnb sviram i downtempo, dub, house, techno, uk-funky, garage, 2-step, dubstep, grime, wonky, experimental...
Producenti koje najvise preferiram su k&d, ras g, flying lotus, roska, el b, ramadanman, martyn, 2562, kode9, untold, instra:mental, alix perez, commix, spectrasoul...
Borim se i sa produkcijom nekih godinu dana. Nastupao sam na par house, techno, mnml partya (nista veliko).
Ovo ljeto sam bio rezident u klubu Opium i beach baru Jamaica u vodicama gdje sam svirao downtempo, nu-jazz, house, tech-house...

myspace / mash up mix / promo mix dnb

dwight glove

Zovem se Mate Susa. Javljam se u vezi vaseg natjecaja za nefirmirane DJ-e na stranici muzikanastruju. Bavim se DJ-ingom ali jos nisam nigdje imao priliku svirati pa cu vam poslati link na moj promo mix u nadi da ce vam se svidjeti. Mate Susa a.k.a. Dwight Glove

mix

sinister

Moje ime je Hrvoje Vincek. U svijet elektronicke glazbe ulazim s nekih 14 godina i odmah u pocetku se kacim za dnb. Prve partyje posjecujem u Zagrebu, pogotovo cfsn i bassinavders na kojima sam cest gost!
Sa 20 godina pocinjem se bavit DJ-ingom, te upisujem DJ radionicu kod DJ Venoma i tijekom sljedecih par godina vjezbanja, istrazivanja, naslusavanja odlucujem skupit pare i kupit opremu. Na Noc Vjestica, 31.10.2009. svoj prvi nastup obiljezavam u Prostoru, CK.
Volim i pustam dark i deep dnb!

mix

microslav

Moje ime je Miroslav Mrva, imam 30 godina i ovisan sam o glazbi. Profesionalno se bavim grafickim dizajnom i ilustracijom a FLoopsi su mi najdraza zanimacija u svako slobodne vrijeme.
Saljem vam link na arhivu sa nekoliko razlicitih electro uradaka pa poslusajte i odlucite. Potpisujem se kao microslav i nikada još nisam nastupao.

myspace / tunes

__
NAGRADNA!

Dijelimo cetiri ulaznice preko foruma. Molimo sve zainteresirane neka se jave na mail nagradna@illectricity.com s naslovom NAGRADNA_NUCOMERS_FORUM i ostave imena i prezimena... Sretnim dobitnicima javimo do petka navecer !

Sretnoooo : )

__
Ako se jos niste prijavili na jednu od festivalskih radionica, link na treci newsletter, radionice i nacine prijave nalazi se na ovom linku: http://www.illectricity.com/Newsletter/09/newsletter03.html


Vidimo se !
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty
PostajNaslov: Re: 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)   28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty26/11/2009, 16:06

confusion je napisao/la:

microslav

Moje ime je Miroslav Mrva, imam 30 godina i ovisan sam o glazbi. Profesionalno se bavim grafickim dizajnom i ilustracijom a FLoopsi su mi najdraza zanimacija u svako slobodne vrijeme.
Saljem vam link na arhivu sa nekoliko razlicitih electro uradaka pa poslusajte i odlucite. Potpisujem se kao microslav i nikada još nisam nastupao.

myspace / tunes

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) 46235 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) 754146 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) 664979
[Vrh] Go down
Sponsored content




28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty
PostajNaslov: Re: 28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)   28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg) Empty

[Vrh] Go down
 

28-11-2009 - illectricity festival - NUCOMERS @ Medika (Zg)

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» 19-11-2011 - Nucomers Night > illectricity festival @ Club Lemon
» 05-12-2009 - illectricity festival (closing night) @ dvorana Jedinstvo (Zg)
» 23/11-01/12-2012 - Illectricity Festival @ Zagreb
» 03-12-2011 - Main Night > illectricity festival @ Jedinstvo
» 28-11/6-12-2008 - cfsn pres. ILLECTRICITY festival @ Zagreb
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: arhiva-