pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Avatar 3D

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Avatar 3D   Avatar 3D Empty4/1/2010, 19:56

Avatar 3D Avatar_banner_m

James Cameron svakako zna složit spektakl. To je uglavnom pokazao sa svakim svojim filmom. Iznimka nije ni Avatar. Gledao sam ga sa 3D cvikerima i mislim da je 2D varijanta bacanje novca u odnosu na trodimenzionalnu briju. Film je općenito turbo ziheraški: od priče i gomile love utučene u film (koja se već vratila producentima) do vizualnih efekata i svegaskupa. Priča je solidna ali predvidiva. Kritizira se sve i svašta, od idiota koji su uzrok svim eko sranjima na planeti do bušovog glupavog rata protiv terora kojem je ionako razlog nafta (kao što je u filmu slučaj sa vrijednim mineralom). Sljedeća paralela je izbrijavanje humanoidnih aliena kao indijanaca na divljem zapadu, a nasuprot njima kao dobrim momcima je nevjerojatno iritantni negativac u obliku glupe vojničine i ljigavi korporativni potrčko koji naređuje "vojničini" da mora uništiti Na'vi selo ispod ogromnog tisućljetnog stabla. Film je pun takvih ziheraških suprotnosti kako bi obuhvatio čim više gledateljske populacije pa je i "good guy" marinac koji se budi u tijelu Na'vi humanoida (koji usput imaju 4 metra), invalid i ratni veteran. Dakle u filmu ima elemenata malog milijuna filmova, od Tarzana i Petog elementa, do Aliena, Gospodara prstenova i klasičnog vesterna. Ako zanemarimo osrednju priču, film je odličan i turbo gledljiv jer je napravljen na vrhunskom produkcijskom nivou. Efekti su savršeni a krajolici su da ostaneš paf. Film treba svakako pogledati u kinu jer ne vjerujem da će doma odraditi tako spektakularan posao.

Avatar 3D Icon_cool
[Vrh] Go down
beatrix kiddo
Admin
beatrix kiddo

Broj postova : 45
Registration date : 31.10.2007

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty19/2/2010, 09:52

ma..priča je populistično-idealistična..ko titanic Avatar 3D 41632 ...nije da nešto ne valja s tim...al na stranu s pričom, efekti!!! čista čarolija.suze mi navrle od divote.
totalno trenserski film Wink ja bi još i još i još...
živila tehnologija i živili ljudi koji je znaju iskoristiti. sad čekamo jacksonov sljedeći korak Smile
[Vrh] Go down
Nemo

Nemo

Broj postova : 236
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 07.11.2008

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty22/2/2010, 09:47

To je predivni predivni crtic u kojem dobri pobjede zloceste. I malo je iritantan na mahove.
Meni je samo tuzno kaj ce on pobrat sve oskare pa i onog glavnog, a ne Tarantinovi bastardsi. No mozda je oskar vec odavno presto bit mjerilo dobrih filmova...
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty22/2/2010, 10:43

Nemo je napisao/la:
No mozda je oskar vec odavno presto bit mjerilo dobrih filmova...
ne možda nego sigurno. sjećam se kad je debilni forest gump uzeo hrpu više oskara od genijalnog pulp fictiona
[Vrh] Go down
masha

masha

Broj postova : 185
Age : 38
Location : šuma
Registration date : 03.12.2007

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty22/2/2010, 15:37

Nemo je napisao/la:
To je predivni predivni crtic u kojem dobri pobjede zloceste. I malo je iritantan na mahove.
Meni je samo tuzno kaj ce on pobrat sve oskare pa i onog glavnog, a ne Tarantinovi bastardsi. No mozda je oskar vec odavno presto bit mjerilo dobrih filmova...



slažem se s ovim, ali ne da je malo iritantan nego puno, i tolko je predvidljiv.
[Vrh] Go down
hrvoyeah

hrvoyeah

Broj postova : 259
Age : 37
Location : westside
Registration date : 17.09.2008

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty22/2/2010, 16:02

Avatar 3D James-camerons-pocohontas-err-avatar-16167-1262575848-25

hippy
[Vrh] Go down
Nemo

Nemo

Broj postova : 236
Age : 37
Location : Zagreb
Registration date : 07.11.2008

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty24/2/2010, 08:38

Pokahontas na steroidima. Fuck yeaaaaah! Avatar 3D 894926
[Vrh] Go down
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty8/3/2010, 09:02

Nemo je napisao/la:
Meni je samo tuzno kaj ce on pobrat sve oskare pa i onog glavnog, a ne Tarantinovi bastardsi.
evo, avatar dobio 3 oscara. lista dobitnika: klik

čak su i staze dobile oskara...hihihi Avatar 3D Icon_cheers
[Vrh] Go down
comboninja

comboninja

Broj postova : 112
Registration date : 06.01.2009

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty8/3/2010, 18:13

Narednik James uzeo šest oskara! nemogu vjerovat, zaspo sam u kinu, nisam imo izbora ništa drugo gledat :/
[Vrh] Go down
Maria Elena

Maria Elena

Broj postova : 4
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 29.06.2010

Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty29/6/2010, 21:25

NAJBOLJA GLAVNA ŽENSKA ULOGA: Sandra Bullock ('The Blind Side')

definitivno zaslužuje,film je odličan Avatar 3D 61189
[Vrh] Go down
Sponsored content




Avatar 3D Empty
PostajNaslov: Re: Avatar 3D   Avatar 3D Empty

[Vrh] Go down
 

Avatar 3D

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: razno-