pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Elektrik



Broj postova : 7
Registration date : 13.01.2008

Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008. Empty
PostajNaslov: Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008.   Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008. Empty27/1/2008, 10:28

Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008. Image

Želim da svi znaju kako je jadno bilo. Ti samo proglašeni dji su za qrac. Nevjerojatno. Mjuza je bila za qrac. Nikada više ne idem na house komercijalu tih nekakvih kao dobrih dja. Samo ih trebaš vidjet, dva bljedolika morona - kaj oni znaju o čagi. Glupi idioti nemaju dume. Ja sam imo bolje pjesme i obriso sam ih sve jer nisam bio zadovoljan i onda kad dođem na takvo sranje, žao mi je kaj sam ih obriso. Užas jebeni progressive, već mi ide na uši van. Ide mi na živce ta amerikanizacija. To vam je ljudi moji jer vi živite od glazbe, a ne za nju i kako se ona mijenja tako se morate i vi jer nemate muda bit tamo gdje želite bit. Trebam nešto poduzet.
Sve u svemu, bilo je dosta rulje, mjuza koma. Svi dudaju pivu i puše, totalno narkomanski. I nakon svake jebene pjesme ide KURČEVA STANKA, prestanite to radit, dji. Ostavite 5 jebenih pjesama neka se vrte i udaraju, a ne stat svaki put pa da se mi gledamo okolo. Kad ja uđem u vodu večina vas će nestat. Nemate vibe, ne poznajete soul.
Bio sam na moralesu, layi and bushwacki, siliconb soulu i više nikada Very Happy totalno koma, jadno fuuuj. Rave je mjuza a ne ova komercijala, gonite se u zemlje beneluxa s tim komercijalnim vibeom ...
[Vrh] Go down
 

Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008.

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008.
» Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008.
» Silicone Soul @ Boogaloo (Zg) 18.01.2008.
» Marco Bailey & Silicone Soul @ Boogaloo, Zagreb, 07.02.2015.
» Parker ft Rasco - Western Soul Remixes (Breakin Even.2008)
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: odjave-