pistolerobreaks
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Breakbeat, dnb, dubstep, psy, dub, tech, jazz, funk, rock etc...
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
zm

zm

Broj postova : 3410
Registration date : 14.10.2007

Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   Empty
PostajNaslov: Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011    Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   Empty23/8/2011, 11:52

Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   Imgp0416kLost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   Imgp0470i
Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   Imgp0526xLost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   Imgp0530

Lost Theory festival je muzički i generalno ispunio očekivanja. cheers Ali samo zato jer je tamo nastupao Eat Static. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   46235 Ostatak izvođača je više-manje bio debelo prosječan (čast iznimkama) ili katastrofalno loš. Naprimjer nabijem ja onog koji je slagao line up i u noći s petka na subotu od ponoći do dva sata ujutro stavio nekakvog idiotskog dj Milosza da mrcvari ekipu sa katastrofalno lošim dark-psy-core cviljenjem na devetsto tisuća bipiema Evil or Very Mad …Ali, da krenem ispočetka…Došli smo u četvrtak rano popodne, i nakon malo gnjavaže lokalnog policajca affraid te slaganja šatora, otišli u lagani obilazak prostora. I mogu reći da nam je trebalo dosta vremena i pivi da se odradi obilazak jer je sveskupa bilo dosta raštrkano. Ambijent i okoliš je bio prekrasan sa planinama i brdima okolo te šarmantnom Otuča rijekom koja je klizila kroz cijeli festivalski prostor i kamp, te doslovno milimetar od Chilla. U četvrtak je vrhunac večeri bio nastup Brain Damage-a na Crossover flooru, koji se nakon nastupa francuskih dub brijača, pretvorio u tzv. fliper stejdž Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   119978 , zbog gomile dosadnih brejkore-šuć-muć daveža koji su svirali sljedeća dva dana (opet čast kratkotrajnim iznimkama) do subote navečer kad je Herbaliser odradio osrednji disko-funk setić. U petak je trens floor otvorio retro Eat Static dj set, koji je bio retro samo nominalno. Merv mi je rekao da je sve oldskul stvari sa početka devedesetih reeditirao i nanovo masterirao kako bi zvučale masno. A bome su tako i zvučale. Set je bio odličan, dva sata superplesnog i zdravog trensa uz malo tehnoidnih momenata i baš sam se naplesao. Set je počeo na cca 140 bpma i lagano je dizao do nekih 145. Uglavnom, melem za dušu, uši i tijelo. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   388845 Sve iza toge je bilo više-manje prebrzo i dosadnjikavo (Para Halu itd.) a posebno je iritantan bio već spomenuti dj Milosz Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   153636 . I tako je došla i subota navečer i vidim na timetableu da vrtim od 23 sata a Eat static počinje u 23:30. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   41632 I provedem cijeli dan u potrazi za Einoma islanđanima u pokušaju da se trampim za termin ali bezuspješno. I u međuvremenu se dogovorim sa Aeonom iz Confusiona da dođe ranije (hvala mu još jednom) kako bih stigao poslušati Eat Static live u potpunosti. Vrhunac cijele zapetljancije je bila i činjenica da je line up kasnio, pa sam odradio uvjerljivo najkraći set na festivalu tj. vrtio sam 15 minuta. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   613235 Ali vrijedilo je pobjeći na Eat Static live, jer to jednostavno nije bilo za propustiti. Kako mi je Merv rekao: the real thing…I tako, je počelo…Merv tj. Eat Static dolazi na binu sa svojom zlatno-žutom alien maskom koja automatski cijeloj priči dodaje nadrealnu dimenziju What a Face …I odmah je počeo rokati poprilično nabrijano, te mi je trebalo nekih 20ak minuta da se naviknem na nešto brži tempo od normalnog. Nakon prve stvari je skinuo masku i nastavio sa svirkom. Osjećao sam se kao zadnji srednjoškolac kojem je došao omiljeni bend i plesao sam kao sumanut. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   121551 Čak sam u jednom trenutku uganuo nogu na kosom terenu, ali nije bilo tako strašno, samo sam ugledao sve zvijezde, stisnuo vezice na tenisici i nastavio stompat. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   542424 Odsvirao je više-manje stvari novijeg datuma uz poneki stariji ulet, malo brejksa i super efektni nazovi haus ulet pola sata prije kraja. Sve su stvari u lajv verzijama i imaju samo nešto dodirnih točaka sa originalima. Uglavnom, kao i kod dj seta, tako je i kod live nastupa, kod završetka istog, bilo ogromno žaljenje šta se ovo neće nastaviti unedogled. Zvuk je bio izvrstan i baš se moglo uživati. Uglavnom Eat Static live je nešto spektakularno i ono što svaki proper partijaner treba doživit. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   161192 Hvala Mervu i belgijancima na bookingu! Kasnije smo večer proveli u zujačini, jer je jednostavno sve ostalo zvučalo smiješno u odnosu na doživljeno. U nedjelju je Eat Static live na čilu bio skroz kul, ali smo zbog obveza skratili prisustvo i otpičili za Zagreb. Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   473651 Vrijeme je bilo ekstremno vruće i bilo je gotovo neizdrživo kroz cijeli festival Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   737811 , ali je Otuča spasila situaciju. Sveskupa festival zaslužuje prolaznu ocjenu jer je i atmosfera bila sasvim kul i prijateljska, puno poznatih i svašta nešto…
Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011   163484
[Vrh] Go down
 

Lost Theory Festival @ Deringaj - 17-22.8.2011

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 

 Similar topics

-
» LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 14. - 19. 8. 2013.
» LOST THEORY FESTIVAL @ Deringaj, 22. - 28. 7. 2014.
» LOST THEORY festival @ Deringaj, 15. - 20. 8. 2012.
» Lost Theory Festival @ blizina Plitvica - 17-22.8.2011
» PISTOLERO - Lost Theory Festival Promo Party - AKC Medika - 17.06.2011.
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
pistolerobreaks :: odjave-